سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

این دفتر شلوغ و بینظم من است. دفتر شخصی.
شاید چند پیوند مفیدی برایتان وجود داشته باشد.
به زودی افتتاح سایت رسمی خودم را در اینجا اعلام خواهم کرد.
tamar.ir
---------------
خوش به حال آنانی که چهل سال اول زندگی خود را به خودشان اختصاص می دهند و باقی را وقف مردم می کنند
و
بدا به حال آنانکه جابه جا

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها
آیا وقت آن نرسیده که در تفسیر اتفاقات فلسطین، اسلامی تر عمل کنیم؟
 در تاریخ داریم که مسلم بن عقیل پسر عم فرزند رسول خدا میتوانست آل زیاد را در خانه هانی بزرگ شیعه کوفه بکشد. اما یاد فرموده ای از حضرت رسول ع افتاد که میگفت: "مؤمن غافلگیرانه نمی‌کشد". لذا از قتل کسی در گذشت که منجر به کربلا شد.

به گزارش الف، اجساد سه نوجوان [منتسب به صهیونیست بودن] در شهر الخلیل یافت شد والبته گزارش در مورد حملات ارتش صهیونیستی در حین جستجوی این سه نوجوان ادامه می یابد.
این سه نوجوان از شهرک نشینهای صهیونیستی هستند که جهان به وجود این شهرکها که نوعی اشغالگری و جابه جایی جمعیت است مخالف است. ضمن محکوم کردن تجاوزات صهیونیستها، به این تناقض ظریف می رسیم که آیا فلسطینیانی که سلاح برای مقابله با متجاوز مسلح ندارند و از سوی جوامع بین المللی هم حمایت موثر نمی شوند حق دارند برای شهرک نشینها فارغ از گناه کار یا بی گناه بودنشان ناامنی ایجاد کنند؟
آیا می توان فرض کرد که ربایندگان سه نوجوان نمی خواستند آنها را به قتل برسانند ولی تجاوزات بی امان ارتش صهیونیستی آنها را مجبور می کند به جای آزاد کردن سه نوجوان آنها را به قتل برسانند؟
قضاوت سختی است ولی من نمی توانم بپذیرم سه نوجوان مذکور را با صفت صهیونیست بودن توصیف کنیم و بگذریم!
تفکری که در الخلیل به قتل نوجوانی منجر می شود چقدر از تفکری که در عراق، نوزاد می کشد جداست؟
خود من اصلا دوست ندارم این نوشته منتشر شود. ولی جهان بی اندازه از عدالت بدور است و ما بیش از همیشه تشنه کسی که عدالت و صلح را برپا دارد. 

سعید تمر

نظرات  (۱)

تابناک در تحریفی ناقص سه مقتول را سرباز اسرائیلی نامید:!!
http://www.tabnak.ir/fa/news/412448/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%84-%D9%87%D9%86%DB%8C%D9%87-%D9%86%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی