سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

این دفتر شلوغ و بینظم من است. دفتر شخصی.
شاید چند پیوند مفیدی برایتان وجود داشته باشد.
به زودی افتتاح سایت رسمی خودم را در اینجا اعلام خواهم کرد.
tamar.ir
---------------
خوش به حال آنانی که چهل سال اول زندگی خود را به خودشان اختصاص می دهند و باقی را وقف مردم می کنند
و
بدا به حال آنانکه جابه جا

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

هنوز عادت داریم عامل حوادث وحشتناک را از روی نفع و منفعت مستقیم متهمان شناسایی کنیم و چه عادت بدی!

ارتش اوکراین در هفته گذشته، شکست سنگینی از جدایی طلبان روس در استان دونتسک، در مرزهایی شرقی اش خورد. هواپیمای مالزی در مسیری که قبلا امن اعلام شده بود هدف قرار گرفته شد و با 298 قربانی سقوط کرد.
این حادثه یا فاجعه در اوکراین شباهت هایی با فاجعه حمله شیمیایی در ریف دمشق دارد. به نظر می رسد در هر دو مورد عاملان بدنبال جلب توجهات و چکاندن ماشه اقدام بین المللی اند با این تفاوت که در اوکراین، دولت و در سوریه شورشیان طرفدار غربند.
از سویی دیگر این فاجعه، برای دومین هواپیمای مالزی اتفاق می افتد. عامل یا عاملین فاجعه هواپیمای اول مالزی نیز با حدسها و گمانهایی همراه بود و این ذهنیت را تقویت می کند که مالزی بازیچه نمایش قدرت و انتقال پیام قدرتهای شیطانی شده است.

اگر توان بین المللی برای شناسایی و محاکمه عاملان فاجعه هایی مثل هواپیما ربایی، حمله شیمیایی به مردم و حمله نظامی به هواپیماهای مسافربری در همین حد ضعیف بماند در آینده بیش از این ها شاهد قدرتنمایی نیرویهای شرور قطب های مختلف قدرت خواهیم بود. پس فاجعه بزرگتر، نبود سازکارهایی برای شناسایی جنایت کاران است، چیزی که باید کانون اقدامات بین المللی قرار گیرد.
سعید تمر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی