سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

این دفتر شلوغ و بینظم من است. دفتر شخصی.
شاید چند پیوند مفیدی برایتان وجود داشته باشد.
به زودی افتتاح سایت رسمی خودم را در اینجا اعلام خواهم کرد.
tamar.ir
---------------
خوش به حال آنانی که چهل سال اول زندگی خود را به خودشان اختصاص می دهند و باقی را وقف مردم می کنند
و
بدا به حال آنانکه جابه جا

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

به چه اکتفا می کنیم؟عده ای از ما در فضای مجازی محکوم می کنیم، نشر می دهیم این ظلم بی حد و حصری که بر کودکان،زنان و مردمان فلسطین می رود. آیا کافی است؟


بازی وحشیانه صهیونیستی،  همچون وحشیگریهای دیگرش، به اوج کشتار که می رسد و جهان مستاصل یک منجی می شود، حامی و به نوعی پیرو همیشگی  صهیونیستها یعنی غربی ها حاضر می شوند و توصیه می کند کمی خویشتن دار کنید!!
سپس جهان مملو از تنفر، آسوده می خوابد تا باز این غول وحشی بازی خود را کی آغاز کند.
صهیونیستها چنان در بازی رسانه ای فعالانه تاخته اند که پشت ذهنیت هر انسانی، این سوال سایه وار را ساخته اند که "فلسطینی ها درحال آزار دادن شهروندان متمدن اسراییلند" و هر از چندگاهی نیروی کشور متمدن وارد میدان می شود. اما شواهد کاملا نفرت، کینه و توحش نیروهای اسرائیلی و مردم حامی این دولت را هیودا می کند. تک تیراندازهایشان زخمی ها را هدف قرار می دهند. توپخانه دریایی شان، تحمل بازی کودکانه چهار کودک در ساحل را ندارند و آنها را با گلوله توپ می کشند.
بسیار متمدنانه از اهالی خانه های مسکونی میخواهند خارج شوید می خواهیم خانه تان را ویران کنیم. آیا آن اهالی بدون خانه هایشان، زنده خواهند بود که متمدنانه هشدار می دهی و تصور می کنی باید از جانشان بگذرند؟
آنها با خونسردی در حال کشتار انسانهایی هستند که انگار باید هر روز وهرثانیه تسلیم شدنشان به دولت اشغالگر را تکرار می کرده اند و به جرم تسلیم نشدنشان باید کشتار شوند!
 جرم غزه چیست؟
آنها حق ندارند درجواب حملات هواپیماهای اف شانزده آمریکایی، راکت های بی هدفشان را شلیک کنند! آنها حق ندارند غزه را برای ورود سربازان صهیونیست ناامن کنند. کمی صبر کنید، فاصله مردم غزه از این جمله چقدراست: آنها حق ندارند  وجود داشته باشند؟
نمی دانم ازنظر حقوقی کشوری که 90 درصدش اشغال شده است و غزه را اشغال نکرده اند اما زندانی بزرگ ساخته اند چه حق و حقوقی دارد؟ آیا جمعیتی که سرزمین هایش اشغالشده است با ترفند حقوقی اشغالگران، خارج از دایره اشغال قرار گرفته اند و بالطبع از حقوق اشغالشدگان محرومند، چرا حق ندارند مبارزه کنند؟
جهان چه راهی را پیش روی غزه قرار داده است که الان انتظار دارند غزه تسلیم مطلق اشغالگران بماند و صدایش درنیاید وگرنه یک دولت بی نهایت وحشی، به تلافی هرآنچه خود ادعا می کند می تواند انتقام سنگین وکور بگیرد؟
شاید بگویند خب، دردولت سهیم شود، آخرمگر خواسته های غزه به سطح داشتن یک دولت در زمین های باقی مانده تنزیل یافته است؟ چه کسی این منت را سر غزه گذاشته است که دردولت و اداره بر ملت فلسطین سهیم باشد؟ چه کسی این تحریف را واقعیت تلقی کرده است؟
جهان بسیار نامید کننده شده است، بهتر است همه جهانیان همراه با  همه فلسطینیان تسلیم خوی وحشی یک دولت تروریستی شویم این امربسیار پذیرفتنی تر از دیدن اجساد کودکان فلسطینی و شیونهای کودکان زنده مانده از خوی وحشی صهیونستهاست.
شاید بزرگترین کمک ما به فلسطین این باشد که به تعداد زنده ماندگانشان، دوربین تصویر برداری بفرستیم شاید بتوانند تمدن یهودی را ثبت کنند، شاید آیندگان باور نکنند مدعیان تمدن چقدر وحشیانه رفتار می کرده اند.
من ضمن معذرت از مومنان دین یهود، میخواهم بپرسم آیا جهان حق ندارد خود را مکلف به تفکیک صهیونیسم از دین ابراهیمی یهود نداند؟ آهای کسانی که -چه یهودی باشید چه غیر یهودی- نگران تنفرهای ضدسامی و ضدیهودی دردنیا هستید به چه دلیل مردم باید این تفکیک را قائل شوند؟ به چه دلیل فضای تنفر بعداز ظلم آشکار دولت تلاویو به مردم عرب آن سرزمین، در ملتهای جهان شکل نگیرد؟ آیا این خطر را جدی گرفته اید؟ جهان ممکن است مستاصل باشد، شاید نتواند امروز فریادرس کودکان زجه زده از ترس آن سرزمین باشد، اما مطمئن باشید نفرتی که در دلها می کارید، بیش تر از هولوکاست زنده خواهد ماند! شرمتان باد که دنیایی زشت را رقم زدید.

سعید تمر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی