سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

این دفتر شلوغ و بینظم من است. دفتر شخصی.
شاید چند پیوند مفیدی برایتان وجود داشته باشد.
به زودی افتتاح سایت رسمی خودم را در اینجا اعلام خواهم کرد.
tamar.ir
---------------
خوش به حال آنانی که چهل سال اول زندگی خود را به خودشان اختصاص می دهند و باقی را وقف مردم می کنند
و
بدا به حال آنانکه جابه جا

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

چکیده:

بمباران نزدیک به دوماه غزه توسط رژیم صهیونیستی اسرائیل سپری شد، غزه نه یک منطقه اشغالی است و نه یک کشور که حق دفاع از تجاوزات را داشته باشد.

نه یک منطقه اشغالی است که از حقوق اشغالشدگان بهره مند گردد ونه یک دولت که  در مقابل ماشین کشتار یک رژیم موسوم به تروریسم دولتی، حق دفاع از خود داشته باشد. آیا حقوق مدون بشری هنوز در مقابل حقوق غزه سکوت می کند؟

همزمان با نگارش این متن، خبر درگذشت پدر حقوق ایران، استاد کاتوزیان همگان را متاثر کرد. از شاگردان این استاد گرامی خواهشی است که به این سوال پاسخ گویند که آیا میتوان از قربانیان و زیان دیدگان غزه، دفاع حقوقی کرد؟ آیا این قربانیان میتوانند از دولت صهیونیستی ادعای خسارت کنند و شکایت به دادگاه های ذی صلاح ببرند؟ 

به بنیادهای حامی مظلومان فلسطینی درسراسر جهان پیشنهاد میشود از پایان نامه ها  و تحقیقاتی که به خلائ های قانونی حقوق مظلومیت تجاوزات دولتها (بخصوص بازماندگان غزه) و حامیان گروه های تروریستی همچون داعش بپردازند جوایزی در نظر بگیرند. همچنین از وکلایی که بتوانند موفقتی دراین خصوص کسب کنند با ایجاد جوایز بین المللی دفاع نمایند. باشد که صلح این همه مظلوم نماند.

 

 

سعید تمر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی