سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

این دفتر شلوغ و بینظم من است. دفتر شخصی.
شاید چند پیوند مفیدی برایتان وجود داشته باشد.
به زودی افتتاح سایت رسمی خودم را در اینجا اعلام خواهم کرد.
tamar.ir
---------------
خوش به حال آنانی که چهل سال اول زندگی خود را به خودشان اختصاص می دهند و باقی را وقف مردم می کنند
و
بدا به حال آنانکه جابه جا

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها
اگر تقاضای تحریم های جدید ایران به بهانه حقوق بشر را مستقل از اقدامات کارشکنانه درون آمریکا علیه توافق هسته بدانیم (که نیست)، باید خوشحال باشیم که چرا آمریکایی ها، با وجود همپیمانی با خواستگاه های تروریستهای کلیدی مثل عربستان سعودی، اردن، قطر و مناطق جنگ زده سوریه و یمن، همیشه به ایران گیر می دهند! آنها از ایران استانداردهای خیلی غربی تری را توقع دارند اما از دوستانشان هیچ!

« به گزارش فاکس‌نیوز، «کمسیون آمریکایی آزادی‌های مذهبی کشورها» که یک نهاد دولت فدرال آمریکا است در گزارش سال ۲۰۱۵ خود با طرح ادعاهایی غیرمستند یا جمع‌آوری شده از منابع غیرمعتبر و مغرضانه، از قانونگذاران آمریکایی خواسته تحریم‌های جدیدی در زمینه حقوق بشر علیه ایران وضع کند. این نهاد آمریکایی همچنین از باراک اوباما خواست برای انجام این اقدام پیشقدم شود. »


باید از این آمریکایی ها پرسید چرا توقع شما از کشورهایی که متحد و حتی زیر دست شمایند ولی با مردمی که مذهبی غیر از مذهب اکثریت دارند نه با زندان بلکه با تیغ و اعدام مواجهه می کنند کمتر از توقع شما از ایران ماست؟  میانمار متحد منطقه ای شما که رییس جمهورتان دیداری اخیرا از آنجا داشت مسلمانان روهینگایا را حتی به تابعیت هم نمی پذیرد، اما مورد تحریم شما نیست؟!
در همین عربستان، فکر می کنید چرا اقلیت مذهبی (جز شیعیان ریشه دار عربستان) جرات وجود و زندگی ندارد؟ آیا چنین کشوری را به کشوری که ممکن است قانون شکنانی را- که محتمل در صدد ترویج افکار انحرافی اند- زندانی کند ترجیح میدهید؟
استاندارد دوگانه شما که واضح هست، اما  اینجا توقع بالای شما از تبعیت ایران از ارزشهایتان، مایه مباهات و مضاح ماست. کلا و...

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی