سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

سعید تمر

آینده خوشی برای همه میخواهم به روشی منظم

این دفتر شلوغ و بینظم من است. دفتر شخصی.
شاید چند پیوند مفیدی برایتان وجود داشته باشد.
به زودی افتتاح سایت رسمی خودم را در اینجا اعلام خواهم کرد.
tamar.ir
---------------
خوش به حال آنانی که چهل سال اول زندگی خود را به خودشان اختصاص می دهند و باقی را وقف مردم می کنند
و
بدا به حال آنانکه جابه جا

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

ایران و همفکران ایران در منطقه را نامردانه آماج حملات قرار داده اند و نکند ما قیافه روشنفکرمابانه بگیریم و سکوت کنیم.

این مهم است که تلاش کنی بیطرفانه اوضاع را ببینی، حتی اگر واقعا نتوانی. با اینحال دلایل زیادی دارم که سعیم را کردم و نتیجه همان است که گفتم.


در ماجرایی به غایت مضحک، دولت آل سعود به یمن حمله می کند و همه دنیا برایش کف می زنند!! آمریکا در دیدار با امیرخوانده های قوم، ایران را حامی تروریسم معرفی می کند!

تروریسم؟ کدام تروریسم آقای باراک اوباما؟!

اینکه در سوریه بشار اسد حامی دارد، شما مخالفانشان را تجهیز می کنید و ایران محور مقاومت را، حمایت از دولت قانونی سوریه حمایت از تروریسم است؟

اینکه در یمن، دلارهای عربستان، رئییس جمهور مستعفی را وادار میکند نامه بنویسد و از ارتش یک دولت خارجی بخواهد مردمش را بمباران کنند مقابله با تروریسم است؟

دقیقا چه نوع تروریسمی؟ انصارالله و حوثی ها مگر با القاعده نمی جنگیدند؟ مگر در یمن مثل سوریه و عراق سرمیبریدند حالا حمله به ایشان درست است و صدا دادن به ناله یمن حمایت از تروریسم؟


واقعا دلار بدجور دنیا را مضحک می کند.

مضحک تر اینکه ما به وعده توافق هسته ای، برای رسیدن به توافق هسته ای، چشمهایمان را به مضحکه ها و دابل استانداردهای شما بسته ایم.

اشتباه نکنید آقای رییس جمهور

ما هرچقدر هم از کشورمان ناله کنیم، از ناکارآمدی و شعار خسته شده باشیم، نمیتوانیم از مضحکه ای که شما در خاورمیانه به پا کرده اید حمایت کنیم. حمایت ما از مشت آهنین کشورمان علیه همه تروریستهای داعشی و نصره و ارتش آزاد و بخصوص وهابی های فربه از دلارنفتی است. ما از همه سرداران مستشارمان که در کنار مردم مظلوم دمشق، عراق، یمن، الشرقیه عربستان و دیگر انسانهای جهان ایستاده اند است و خواهد بود.

اگر به زعم شما ما تروریستیم، باشد، آیندگان قضاوت خواهند کرد که چرا نفوذ این دولت جمهوری اسلامی ایران مثل آب در سرزمینهای اطراف جاری می شود. ما تروریست نیستیم شما و دوستان پردلارتان تروریست هستید آقای اوباما. 

ما در کنار ملتها ایستاده ایم و شرم بر شما مدعیان دروغین دموکراسی و آزادی، که گاه به دلار و رای انتخاباتی، مضحکه می آفرینید!

شرافتت کجا رفته مرد! بیدار شو!

امروز عزت ایران فقط و فقط به خاطر شرافت اخلاقی و شجاعتش در حمایت از مردم منطقه است، چه شما آن را حمایت از اسد بخوانی یا سلطه جویی!

مردم منطقه خود می فهمند که ایران چگونه شرافتمندانه در کنارشان و برای آسایششان هزینه می دهد. دروغ رسانه ای، لایه ای از واقعیات را می سازد که در منطقه و برای آن مردم، مسخره و مضحک است. تاریخ را رسانه های شما نمی سازند، ذهنیات این مردم رنج دید می سازد.

اوباما، تو کم آوردی! روی تو حساب می کردیم، اما تو هم در مقابل امپراطوری دروغ، کم آوردی!

با این حال، ما برای رهبرانی مثل تو، دلمان تنگ خواهد شد! کسانی که به وقت آسایش، میتوانند حرفهای خوبی بزنند.

اما ما رهبرانی داریم که همیشه حرفهای خوب می زنند! همیشه آقای اوباما!


زنده باد سیاستهای انقلاب اسلامی در خاورمیانه 2015

با این حال، شرمنده ام که کشورم در فساد اداری اش، گرفتار است و علتش فقط و فقط ایدولوژیک زدگی و سکوت بزرگانش است. درون ایران جهنم و بیرونش باشکوه است! کاش درونش نیز، آراسته میشد.

برویم سراغ کاری که میتوانیم. ما نیز باید در میدان درون بجنگیم. جنگی برای زیباتر ساختن جهان.

زیبایی این است که امید همسایگانت باشی وقتی به داعش و تروریسم آلوده شده اند.

ایران زیبای من، من نیز سرباز تو ام.

I Stand With Iran


سعید تمر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی